10 روز ضمانت بازگشت آفرباما
10 روز ضمانت بازگشت آفرباما

آفرباما با همکاری و هماهنگی تامین کنندگان خود، این امکان را فراهم کرده است تا همه ی اقلام که نیاز به تست دارند تا 10 روز پس از تحویل دارای فرصت تست باشند و هرگونه نقص فنی در دستگاه شامل تعویض محصول می گردد.لازم به ذکر است تمامی محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست شما مشتریان عزیز برسد ( در زیر لیست آنها ذکر شده است ) دارای گارانتی سلامت و اصالت فیزیکی می باشند و مشمول 10 روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی شوند.
شما مشتریان عزیز آفربامایی توجه داشته باشید که عکسایی که برای هر محصول استفاده شده است، ملاک وجود مغایرت کالا نمی باشد و تنها شاخصه ،تفاوت بین مشخصات فنی مندرج در فروشگاه با مشخصات درج شده روی محصول می باشد.
ذکر این نکته الزامی است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتزی،باید توسط کارشناسان بخش فنی آفرباما بررسی شود و در صورت تایید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می شود.همچنین این سرویس شامل مشکلات فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر ایجاد شده باشد، نمی شود.
آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی شود.جهت اطلاع بیشتر، شرایط " خسارت حمل و نقل " را مطالعه کنید.

کالاهایی که شامل ده روز ضمانت بازگشت نمی شوند
ایجاد شدن ایراد فیزیکی توسط مشتری در طی ده روز
سوکت مادربردهای اینتل که آسیب ظاهری دیده اند
قطعات مانند هارد دیسک اینترنال-اکسترنال
پیکسل سوخته ی مانیتور تا 6 پیکسل
پرینتر، اسکنر، کارتریج
انواع درایو نوری
لوازم مصرفی
سی پی یو
این اقلام توسط خود مشتری باید به گارانتی ارسال شود

کیفیت بالا
پشتیبانی ۲۴ ساعته
تحویل سریع
10 روز ضمانت بازگشت
پرداخت امن در محل